MONTAG COFFEE ROASTERS

Biz kimiz? Ya da, daha açık sormak gerekirse, biz ne işe yararız? Özetin özeti olarak, diyebiliriz ki: Montag Coffee Roasters, nitelikli kahveyi Türkiye’ye tanıtan az sayıda öncü markadan biridir ve Nisan 2015’den beri en üst standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

Peki ama bu senin ne işine yarıyor? 

Dükkanlarımızdan başlayalım. Herhangi bir Montag şubesinden içeri adım attığında sana üç şeyi vaat ediyoruz: kahve başta olmak üzere üst düzey ürün kalitesi, sana en iyi şekilde hizmet vermeye odaklı bir ekip ve misafirliğin süresince keyifli-huzurlu vakit geçirmeni sağlayan seçkin bir ortam.

 

Evinde ya da iş yerinde peki?

Kahve, modern insanın keşfedebildiği en yakın arkadaşlardan biridir. Sana lezzet, keyif verir ve arkadaşlığını sunar. Zamanına anlam katar. Sabahı daha renkli yapar, günü daha enerjik geçirmeni sağlar ve akşamları herkes odasına çekildiğinde senin hemen yanı başındadır. 

 

Montag, kahveyi bu şekilde yaşamanı sağlar. 

Montag kahvesini öğüttüğünde tüm odaya yayılan o enfes aroma ya da Montag kahvesiyle dolu fincanı ağzına götürdüğün ilk anda duyumsadığın o eşi benzeri olmayan lezzet harmonisi… Montag, sana bu tarif edilmez anları yaşatmak için var. 

Montag zamanına anlam katman için var. 

 

Kahvelerimizi incelemek ve satın almak için kahveler koleksiyonumuza, mağazamızda kahvelerimizi denemek için şubelerimize bekleriz.